Afro Salon Warszawa

O mnie

W sieci znana jestem pod nazwa KornelyaBraids zatem mówcie mi Kornelia. Zaplataniem warkoczyków zajmuje się od 2009r.. Chociaż tak naprawdę ciężko jest określić dokładny początek mojej pasji. Początkowo była to fascynacja warkoczykami, efektywną fryzurą i możliwością posiadana długich gęstych włosów.
Pierwszy raz warkocze miałam na głowie w 2007r. , plecione przez Magdę z Zakładu Warkoczykarskiego. Warkoczyki oczarowały mnie i przez kilka kolejnych lat regularnie gościły na mojej głowie.


W między czasie pogłębiałam swoją wiedzę na temat fryzur alternatywnych, śledziłam główne fora internetowe (Grono.net), przeglądałam YouTube, z filmikami instruktarzowymi etc. Pierwszą osobą zaplecioną przeze mnie była moja przyjaciółka. Zajęło mi to bardzo dużo czasu (około 14h), ponieważ z racji pierwszego razu nie wiedziałam dokładnie jak podzielić głowę, jak zaplanować przedziałki oraz jak rozdzielić włosy syntetyczne, żeby starczyły mi na cala głowę. Każde kolejne zaplatania były już dużo szybsze, pewniej czułam się plotąc warkocze, czy wydzielając pasma włosów.
Z czasem pojawiały się nowe trendy, jak dredloki czy cornrows, które tez zgłębiałam na sobie czy na najbliższych.


Obecnie myślę, że nie ma metody, która byłaby dla mnie zagadką.

KornelyaBraids

Skontaktuj się ze mną!

 Jeśli jesteś zainteresowana napisz!

KornelyaBraids

Skontaktuj się ze mną!

 Jeśli jesteś zainteresowana napisz!